Hastanelerimiz
Hastane Eska Çalışma Sistemimiz
Ürün Fırsatları
Ürün Fiyatlandırma Otomasyonumuz
Yeni Müşteri-Kayıt
Üye Girişi
Bize Ulaşın
 
 
 
 

 

Hastane Eska Çalışma Sistemimiz

 

Eska-Ecza Deposu, hastanelerin istek ve taleplerini anında yerine getirmek, ürün stok seviyelerini ihtiyaç seviyesinde tutmak, en düşük maliyetlerle ürün alımlarını gerçekleştirmek için çalışacaktır.
Hastaneler, gerçek zamanlı bilgi akışını sağlayıp, talep tahmini, stoklama ve risk analizlerini en iyi ve isabetli bir şekilde yapabilir duruma geleceklerdir.  Ayrıca, ürün stok seviyelerini ihtiyaç seviyesinde tutabilecek, mevcuttaki bölgelerde bulunan tanıtım sorumlularımız ile merkezde bulunan tanıtım destek uzmanlarının ulaştıracağı teknolojik destek ile en doğru, düşük maliyetlerle ürün alımlarını gerçekleştirebileceklerdir.
Alım kararlarının en hızlı ve en düşük maliyetle alınabilmesi için, hastanelerimize teknolojik destek sağlanarak, satın alma süreçlerini zaman olarak ortalama 1 saatten – 1 dakikaya indirerek tamamlamalarını, muhasebe- lojistik-depo-finans ile ilgili sorunlarını olanakları dâhilinde kendi ekranlarından yapabilmelerini sağlayacaktır.
 

Mevcut Durum
İdeal Durum
Haftalık satın alma ve sipariş süreçleri
Gerçek-zamanlı satın alma ve sipariş süreçleri
Tel-Fax üzerinden satın alma ve sipariş alımı
Internet ve iş yazılım sistemi üzerinden satın alma ve sipariş alımı
Haftalık geri dönüşler
Anlık geri dönüşler.
Fiyatlama ve maliyetleri doğru belirlemede gerekli girdileri oluşturan verilerin yetersizliği
Gerekli verilerin anlık toplanabilmesi
Talep tahminlerinde yetersizlik
Tahminlerde etkinlik (düşük hata payları)
Yüksek stok devir ortalamaları
Stok devir ortalamalarında düşüş

 
 

  Eska Ecza Deposu şu anda Türkiye’deki bütün hastanelere, tıp merkezlerine, polikliniklere, doktorlara ve diş hekimlerine; kendisine bağlı ürünlerin, ilaç ve medikal aletlerinin tedariğini yapabilecek kapasiteye ulaşmıştır.